zamknij

d

Gotowe projekty domów

Witamy w naszym sklepie projektów gotowych. W chwili obecnej przedstawiamy Państwu projekty cieszące się największym zainteresowaniem naszych klientów. Oferta jest na bieżąco uzupełniana i powiększana. Codziennie pracujemy nad przygotowaniem kolejnych projektów do udostepnienia naszym klientom. Proces ten niestety nie jest ani krótki, ani łatwy tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Wiąże się on z uzgodnieniami międzybranżowymi i spełnieniem wielu wytycznych, przepisów ale i również standardów wewnętrznych które wprowadziliśmy w naszej firmie. Każdy prezentowany projekt można zamówić jako lustrzane odbicie. Jeżeli Państwo chcą wprowadzić w projekcie jakieś zmiany to prosimy o kontakt z nami – postaramy się pomóc i dostosować projekt pod Państwa potrzeby.

Projekt indywidualny

Jeżeli nie znaleźli Państwo projektu dla siebie możecie zlecić nam wykonanie PROJEKTU INDYWIDUALNEGO. Projekt taki jest opracowany z uwzględnieniem Państwa indywidualnych potrzeb.

Zamów projekt indywidualny!

Dodatkowe egzemplarze projektu

Aby zamówić dodatkowy egzemplarz projektu prosimy o kontakt telefoniczny. Dodatkowy egzemplarz projektu (1/4 wartości projektu + koszt wysyłki).

Projekt z adaptacją

Możemy przygotować dla Państwa zakupiony projekt do adaptacji w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem takiej usługi wraz z zakupem projektu prosimy o kontakt.

Zwrot lub wymiana

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zakupiony przez Państwa projekt nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą go Panstwo wymienić na inny znajdujący się w naszej ofercie lub zwrócić projekt do naszej pracowni.

Możliwość zmian w projektach

Do każdego egzemplarza dołączona jest zgoda na standardowe zmiany w projekcie.

Dlaczego TS Projekt

Dla nas odpowiedź jest prosta. Ludzie związani z naszą firmą mają nie tylko bardzo duże doświadczenie w projektowaniu ale również bardzo duże doświadczenie zdobyte podczas budowy budynków o różnym przeznaczeniu mieszkalnym, usługowym, produkcyjnym, etc. Wymieniać można by przez dłuższy czas. Staramy się wsłuchać w potrzeby klienta, który zwraca się do nas w sprawie zakupu lub wykonania projektu. W końcu każdy z nas ma różne przyzwyczajenia i związane z tym oczekiwania w związku z jego życiową inwestycją jaką niewątpliwie jest budowa budynku mieszkalnego, usługowego, lub o innym przeznaczeniu, a pytań i wątpliwości w głowie zapewne bardzo dużo.

Szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, bo to oni mają się bardzo dobrze czuć w zaprojektowanych przez nas budynkach nie tylko w sferze emocjonalnej ale i również użytkowej. W końcu ma być to dom, w którym to Wy drodzy klienci będziecie żyć. To ma być Wasza ostoja, bezpieczna przystań w tym pędzącym świecie. To ma być Wasze miejsce na ziemi. My będziemy zaszczyceni jeśli będziemy mogli przyczynić się choć w tym małym procencie do Waszej realizacji marzeń o własnym domu, do Waszego szczęścia.

Potrzebujesz Pomocy?

phone +48 508 680 117

drafts kontakt@tsprojekt.pl

language www.tsprojekt.pl
preloader