zamknij

Projekty garaży

TS Projekt to firma skupiająca swoją działalność na projektowaniu różnego rodzaju obiektów, od domów, przez hale produkcyjne, po garaże jedno- i dwustanowiskowe. Proponujemy klientom gotowe projekty, które można bez problemu zaadaptować do posiadanej działki, jak również związanego z nią miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu czy decyzji o warunkach zabudowy. Istnieje także możliwość przygotowania dla klienta projektu do adaptacji celem otrzymania pozwolenia na budowę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu.

Projekty garaży jednostanowiskowych

Nasze propozycje projektów garaży z jednym stanowiskiem dedykujemy osobom, które posiadają jeden samochód i raczej nie planują kupić drugiego. Ponadto polecamy skorzystać z oferty TS Projekt klientom, którzy przymierzają się do nabycia kolejnego auta, ale nie mają miejsca postojowego na nowy pojazd.

Przed budową tego typu obiektów jednostanowiskowych warto wziąć pod uwagę, że mogą służyć nie tylko jako garaże – sprawdzą się też jako np. przydomowe warsztaty. W takim przypadku korzystny będzie wybór projektu, w którym zaplanowano teren dla samochodu oraz inne przydatne strefy, np. stół kreślarski, półkę z narzędziami, regały czy miejsce na opał. Wśród przygotowanych przez nas rozwiązań można znaleźć wiele wariantów, włącznie z pomieszczeniami gospodarczymi albo wiatami. Różnorodność projektów pozwala nam spełniać oczekiwania klientów o przeróżnych potrzebach oraz preferencjach.

Projekty garaży dwustanowiskowych

Asortyment sklepu obejmuje zarówno projektowanie obiektów jedno-, jak i dwustanowiskowych. Tę opcję chętnie wybierają osoby, których projekt domu nie zawiera garażu albo ów garaż zajmuje zbyt mały (niewystarczający) metraż. Jeśli Państwa działka ma na tyle dużą powierzchnię, że można postawić na niej drugi budynek, polecamy wzięcie pod uwagę wersji z dwoma miejscami postojowymi.

W przypadku dwustanowiskowych zabudowań garażowych mówimy najczęściej o wielofunkcyjności. Budynek odgrywa rolę schronienia dla pojazdów, a oprócz tego zazwyczaj przewiduje się w nim dodatkowy obszar na regały czy półki, a nawet osobne pomieszczenie gospodarcze (przy większych garażach). Dzięki temu można wygospodarować przestrzeń na narzędzia ogrodnicze bądź inne przydatne przedmioty, na które nie ma miejsca w domu.

Projektowanie garaży z możliwością nanoszenia zmian

Do każdego sprzedawanego projektu dołączamy zgodę na standardowe zmiany. Obejmują one m.in. kwestie technologiczne i materiałowe (np. zmianę pokrycia dachowego, rodzaju stropu czy materiałów izolacyjnych), a także wybór innych materiałów instalacyjnych oraz przebiegu instalacji wewnętrznych. Dotyczy to garażów na dwa stanowiska oraz jednostanowiskowych.

Jeżeli zainteresuje Państwa jeden z naszych projektów, istnieje kilka opcji zamówienia go: zakup bezpośrednio na stronie TS Projekt, kontakt telefoniczny albo mailowy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami również w przypadku, gdy mają Państwo dodatkowe pytania albo chcieliby nanieść jakieś zmiany w wybranym projekcie. Chętnie udzielimy szczegółowych wyjaśnień. Staramy się, aby oferta była jak najlepiej dostosowana do oczekiwań klienta. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna i w pełni satysfakcjonująca obie strony.

 

preloader