zamknij

Zwrot lub wymiana projektu

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zakupiony przez Państwa projekt nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą go Panstwo wymienić na inny znajdujący się w naszej ofercie lub zwrócić projekt do naszej pracowni.

Zasady zwrotów i wymiany projektu sa określone w Regulaminie Sklepu.

Formularz zwrotu

Możliwe opcje zwrotu lub wymiany projektu określa poniższa tabela:

Zasady obowiązujące przy zamianach projektu w terminie do 14 dni od odbioru przesyłki. Zasady obowiązujące przy zamianie projektów w terminie od 14 do 90 dni od odbioru przesyłki.
Wymiana zakupionego projektu Wymiana na projekt droższy Zamawiający dopłaca różnicę w cenie projektów oraz pokrywa koszty wysyłki. Zamawiający dopłaca różnicę w cenie projektów, pokrywa koszt wysyłki oraz ponosi dodatkowy koszt 200zł.
Wymiana zakupionego projektu Wymiana na projekt tańszy Sprzedający zwraca Zamawiającemu różnicę w cenie projektu.
Zamawiający pokrywa koszt przesyłki.
Sprzedający nie zwraca Zamawiającemu różnicy w cenie projektów.
Zamawiający pokrywa koszt wysyłki oraz ponosi dodatkowy koszt 200zł.
Warunkiem dokonania wymiany projektu na inny z oferty Sprzedającego, jest zwrot podpisanej przez Zamawiającego faktury korekty, która zostanie wystawiona i przesłana do Zamawiającego z chwilą otrzymania przez Sprzedającego dokumentacji wymienianej. Wymiana na projekt w tej samej cenie. Zamawiający pokrywa koszt przesyłki. Zamawiający pokrywa koszty wysyłki oraz ponosi dodatkowy koszt 200 zł.
ZWROT ZAKUPIONEGO PROJEKTU DOMU Sprzedający zwraca Zamawiającemu koszt projektu. Zwrot zakupionej dokumentacji projektowej możliwy jest jedynie do 14 dni
preloader